Regulamin Serwisu

Prosimy o uwzględnienie następujących warunków korzystania z witryny www.penntreatyamerican.com. Korzystając z tej witryny, zgadzacie się Państwo na przestrzeganie poniższych postanowień:

Zawartość witryny

Witryna www.penntreatyamerican.com zawiera informacje na temat naszej firmy, usług, produktów oraz innych treści mających na celu informowanie i edukowanie użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, aby zawartość witryny była aktualna, kompletna i dokładna, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w treści.

Użytkowanie witryny

Korzystając z witryny www.penntreatyamerican.com, zgadzacie się Państwo na jej używanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz zgodnie z niniejszym Regulaminem. Zabrania się używania witryny w sposób niezgodny z prawem lub naruszający prawa innych osób.

Prawa autorskie

Wszystkie prawa autorskie do treści, grafik, zdjęć, logo i innych materiałów znajdujących się na witrynie www.penntreatyamerican.com są zastrzeżone, chyba że wyraźnie zaznaczono inaczej. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania lub wykorzystywania tych materiałów bez naszej zgody.

Linki do innych witryn

Witryna www.penntreatyamerican.com może zawierać linki do innych witryn internetowych, które są prowadzone przez osoby trzecie. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści ani praktyki polityki prywatności tych witryn. Użytkownicy korzystają z tych witryn na własne ryzyko.

Zmiany w Regulaminie

Zachowujemy sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie w dowolnym momencie. Zmiany wchodzą w życie od daty ich opublikowania na naszej witrynie. Zalecamy regularne sprawdzanie niniejszej strony w celu zapoznania się z aktualnym Regulaminem.

Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej Regulamin Serwisu lub sposobu jej wdrażania, prosimy o kontakt za pośrednictwem następujących danych kontaktowych:
[email protected]

Dziękujemy za korzystanie z naszej witryny oraz za zaufanie, jakim nas obdarzają Państwo swoimi danymi osobowymi.